Forum Moto Team Jawor Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
3000 porcji amfetaminy przejęte przez jaworską policję

Odpowiedz do tematu    Forum Moto Team Jawor Strona Główna » Gorące tematy Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
3000 porcji amfetaminy przejęte przez jaworską policję
Autor Wiadomość
Pinki
Administrator
Administrator

Post 3000 porcji amfetaminy przejęte przez jaworską policję Odpowiedz z cytatem
Może to tylko zbieżność ale wczoraj wracając z działki (od Alei Dębowej w stronę starostwa) widziałem jak jedna nieoznakowana Fiacinka jaworskiej policji kontrolowała Citroena C5 na blachach DJA..., w której jechały 3 osoby. Po chwili dojechał Ducato i kontrola stała się bardziej szczegółowa. Kierowca C5 zbulwersowany wysiadł z samochodu, żeby na prośbę policjanta otworzyć bagażnik. Nie chciało mi się czekać na dalszy rozwój sytuacji i poszedłem z rodzinką do domu.

Dzisiaj w pasku informacyjnym TVP Wrocław przeczytałem, że jaworska policja przejęła 3000 porcji amfetaminy, przewożonej w samochodzie z 3 osobami.

Możliwe, że napisali właśnie o tej akcji, którą widziałem.

W tym przypadku mogę tylko pogratulować policjantom. Dzięki tej akcji ten shit nie trafi na handel.

Wto Lip 13, 2010 22:00 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Reklama

Wto Lip 13, 2010 22:00
dexterjj
Admin paparazzi
Admin paparazzi

Post Odpowiedz z cytatem
haha ładnie dają czadu , to byla informacja dnia w mediach auto do kontroli a tam 300gram hehe... dopuki nie opublikowano że w miejscowości Wolice podczas kontroli podejżanego domu zabezpieczono 20kg amfetaminy i aparature do produkcji...a na dniach u typa w aucie w kujawsko-pomorskim zabezpieczyli 48kg heroiny hehe nie pobiło to jednak informacje o sukcesie celników i przechwyceniu 4 TON narkotyków ktore przemycali do europy !!! pewnie tak jak za dawnych czasów jak to znany koronny świadek zeznał że przechwycony transport 7ton towaru to była tylko przykrywka do przepuszczenia większej ilości towaru do polski hehe

Wto Lip 13, 2010 22:33 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Nazwa Skype
Reklama

Wto Lip 13, 2010 22:33
Odpowiedz do tematu    Forum Moto Team Jawor Strona Główna » Gorące tematy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: