Forum Moto Team Jawor Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
Negatywne opinie o MTJ

Odpowiedz do tematu    Forum Moto Team Jawor Strona Główna » Co myślę o forum... Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
Negatywne opinie o MTJ
Autor Wiadomość
Pinki
Administrator
Administrator

Post Negatywne opinie o MTJ Odpowiedz z cytatem
Witam wszystkich.
w tym temacie proszę o zamieszczanie tylko negatywnych opinii o działalności naszego klubu.

Ostatnio zmieniony przez Pinki dnia Nie Cze 07, 2009 11:09, w całości zmieniany 1 raz
Pon Maj 25, 2009 09:41 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Reklama

Pon Maj 25, 2009 09:41
dexterjj
Admin paparazzi
Admin paparazzi

Post Odpowiedz z cytatem
Troche bałagan sie robi , jak wchodzę do działu Spotkania klubowe to generalnie niewiadomo co gdzie szukać , brak dat w tematach spotow , w różnych tematach o różnych spotach gadki.... sprzątaczkę trza zatrudnić
-----------------------------
widze bałagan zaczyna znikać Smile

Pon Maj 25, 2009 12:22 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Nazwa Skype
Paweł27
outsider

Post Odpowiedz z cytatem
dexterjj juz tak nie nażekaj hehe masz racie troche sie z tematów ucieka ale ja też to robie hehe sorki zato i nastepny raz bęnde gżeczny tylko kiedy hehe

www.opony-krzepina.pl
http://oponykrzepina-sklep.istore.pl/
Sob Cze 13, 2009 20:35 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
dexterjj
Admin paparazzi
Admin paparazzi

Post Odpowiedz z cytatem
nie no już widze poprawe Smile

Nie Cze 14, 2009 10:43 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Nazwa Skype
chaves
Moderator
Moderator

Post Odpowiedz z cytatem
jak dla mnie na forum jest za dużo działów i tematów, można by to jakoś skompaktować

poza tym denerwujące są reklamy, ale tego chyba nie da się uniknąć...

Polub nas na Facebook'u: https://www.facebook.com/Modifiedpl
Czw Sty 03, 2013 17:30 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dexterjj
Admin paparazzi
Admin paparazzi

Post Odpowiedz z cytatem
reklam da się uniknąć , niestety pobierają za to oplate , gdzies o tym zakladalem temat , oplata chyba 1zl miesięcznie Smile co do ilości tematów tez otym ostatnio myslalem , przykładowo po co osobno sprzedam kupie zamienie , jak mogł by być jeden a w temacie i tak się wpisuje np. [SPRZEDAM] albo [KUPIE] … Smile

Czw Sty 03, 2013 17:34 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Nazwa Skype
dexterjj
Admin paparazzi
Admin paparazzi

Post Odpowiedz z cytatem
http://mototeamjawor.phorum.pl/viewtopic.php?t=636 masz temat o reklamach

Czw Sty 03, 2013 17:35 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Nazwa Skype
chaves
Moderator
Moderator

Post Odpowiedz z cytatem
miałem na myśli raczej sens istnienia działu ZGUBIONO, ZNALEZIONO, SKRADZIONO, a dział widziany, widziana można by ciągnąć w jednym wątku, zamiast zakładać nowy co miesiąc

a z tego usuwania reklam to chyba skorzystam, bo mnie powoli doprowadzają do szału

Czw Sty 03, 2013 17:41 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dexterjj
Admin paparazzi
Admin paparazzi

Post Odpowiedz z cytatem
pomysły do ugadania na spocie Smile przy obecności co najmniej 2 adminów i kilku forumowiczów + zrobienie po tym ankiety Smile Smile osobiście mi widziana widziany się podoba z miesięcznym podziałem Smile no ale są inne co bym chętnie wywalił/przeniósł , wiec mysle że będzia o tym można pogadać na spocie Smile

Czw Sty 03, 2013 17:47 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Nazwa Skype
chaves
Moderator
Moderator

Post Odpowiedz z cytatem
to się świetnie składa Smile rozumiem, że z tego powodu wpadasz dziś na spontana? Razz

Czw Sty 03, 2013 18:05 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dexterjj
Admin paparazzi
Admin paparazzi

Post Odpowiedz z cytatem
hehe nie nie nie Very Happy na SPOCIE Razz nie spontanie Razz ty mnie tu nie podpuszczaj hehe

Czw Sty 03, 2013 18:38 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Nazwa Skype
Robert250
Gość

Post Odpowiedz z cytatem
UWAGA piszę tutaj bo nie znalazłem innego działu bardziej adekwatnego: Niektóre strony Chrome zgłasza jako zawierające złośliwe oprogramowanie i nie chce na nie wchodzić np.: Powitalnia. Pozdrawiam.
Sro Wrz 24, 2014 05:28
dexterjj
Admin paparazzi
Admin paparazzi

Post Odpowiedz z cytatem
Dziękuje Robert za informację , problem przeglądarki chrome był już kiedyś omawiany i nie jest zagrożeniem dzieje się tak najczęsciej gdy przeglądarka wykryje tak jak w ostatnim przypadku ze logo bylo na prywatnym serwerze i myśli ze to złośliwe oprogramowanie ktoś wysyła , postaram sie odnaleźć co jeszcze jest na prywatnych serwerach i przeniose na nasz wykupiony.

Jeśli możesz to prosze napisz dokładnie w którym momencie wyświetla ci się ten komunikat , jak klikniesz w temat czy na konkretną strone ułatwi mi to odnalezienie problemu Smile
pozdrawiam

Sro Wrz 24, 2014 08:33 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Nazwa Skype
Reklama

Sro Wrz 24, 2014 08:33
Odpowiedz do tematu    Forum Moto Team Jawor Strona Główna » Co myślę o forum... Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: